product
catalog
E-Commerce Get in touch

Metalwork

AA findsmiley

Kontakt

Adresser og Kontaktpersoner

Hovedkontor og lager
Metal Work Danmark A/S
Korskildelund 1
2670 Greve
Telefon 70 22 23 11
metalwork@metalwork.dk

 

Direkte telefonnumre & e-mail

 

Thorstein Dam, adm. direktør
70 22 23 11 / mobiltelefon 20 23 83 11
thorstein@metalwork.dk
Morten Ruder, salg
43 41 02 22 / mobiltelefon 26 14 98 06
morten@metalwork.dk
Kamilla Krighaar, administration
43 41 02 21
kamilla@metalwork.dk
Camilla Roepstorff Møller, økonomi
43 41 02 29
camilla@metalwork.dk
Alex Hansen, teknik
43 41 02 32 / mobiltelefon 40 18 35 11
alex@metalwork.dk
Heidi Svendsen, ordremodtagelse
43 41 02 38
heidi@metalwork.dk
Michael Hansen, indkøb/ordremodtagelse
43 41 02 24
michael@metalwork.dk
Michael E. Bonde, teknisk support
43 41 02 27
michael-bonde@metalwork.dk
Jón F. Ellingsgaard, teknisk support
43 41 02 26
jon@metalwork.dk
  Dennis Sørensen, koordinator, lager 
  Bianka Passing, lager
  Tommy Gundel, lager
  Ole Bent Nielsen, montage/lager
  Daniel Bengtsson, lager elev
Eksternt salg:  
Knud Skovsgård, Distriktschef, Nordjylland
mobiltelefon 40 32 73 23
knud@metalwork.dk
Carsten Jensen, Distriktschef, Midtjylland
mobiltelefon 24 82 01 40
carsten@metalwork.dk
Niels Chr. Schultz, Distriktschef, Fyn og Syd- og Sønderjylland
mobiltelefon 20 23 73 11
niels-chr@metalwork.dk
Jan Christensen, Distriktschef, Sjælland
mobiltelefon 20 45 46 04
jan-c@metalwork.dk
Tobias Bekker Pedersen, Distriktschef, Sjælland
mobiltelefon 40 31 36 04
tobias@metalwork.dk
Nikolaj Helstrand, Key Account Manager, Sjælland syd
mobiltelefon 27 50 53 11
nikolaj@metalwork.dk

 

Salg Norge:
Thorstein Dam
mobiltelefon +45 20 23 83 11
thorstein@metalwork.dk

Servi AS
Telefon: +47 64 97 97 97
www.servi.no
post@servi.no